| Dizzydizz a întrebat:

Cat de mult afecteaza vopsirea parului doar o singura datA?

Răspuns Câştigător
| Unique a răspuns:

Buna. Vopseaua de par nu are aceleasi substante ca pudra decoloranta. Dar o singura data nu poate fi nimic grav stai linistita.
Eu folosesc vopsea de par macar 2 doua ori pe luna si nu mi s-a intamplat nimic grav sa stii
Ar trebui sa stii ca doar pudra arde firul de par si o data pudrat parul nu va mai fi niciodata la fel cum il aveai
vopseaua nu are nimic rau pentru par, din contra intareste firul de par, iar amoniacul ajuta firul de par si il hraneste
sper ca ai inteles
bine
pa

2 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Deloc.Eu imi vopsec parul de la 21 de ani si acum am...multi ani si parul meu nu are nimic. Dar ma straduiesc sa nu-mi bat joc de el!

| candy_2919 a răspuns:

Daca te vopsesti o data apoi trebuie sa te vopsesti mereuwinking