| shhhs a întrebat:

Cat de mult conteaza aspectul persoanei pe care o iubiti pentru. voi si de ce?

Răspuns Câştigător
| Holocaust a răspuns:

Atunci ai tot respectul meu, deşi nu cred că aşa ceva e posibil.
Unii spun că "dragostea" te orbeşte, te face să nu mai remarci defectele partenerului... însă frumuseţea e relativă. Fiecare are propriul mod de a o percepe. Înţelegi?

12 răspunsuri:
| Sἶrenἶa a răspuns:

Aspectul fizic- vreo 81%.
De aiathinking

| noi3 a răspuns:

"nu conteaza ca ai suflet, noi nu f*tem stafii" [cheloo]

sa fim seriosi, conteaza.
desi cand iubesti toate ti se par mai frumoase.
de asemenea chestia asta se intampla si dupa ce bei. hmm.
deci, ce era iubirea?

| Holocaust a răspuns:

"Frumuseţea este în interior". Asta e scuza oamenilor urâţi, zicea Jim Carrey cândva.Trebuie să fim realişti.
O relaţie se bazează pe mai mult, iar dacă nu există şi atracţie fizică, se duce tot, chiar şi "iubirea" asta.

| shhhs explică (pentru Holocaust):

Nu si in cazul meu...eu nu apreciez o persoana de aspect. Cum vine asta? *_*

| shhhs explică (pentru Holocaust):

Dap...vad ca vrei tare funda asta...nah hai ca ti-o ''izbesc''

| Holocaust a răspuns (pentru shhhs):

Serios? Te-am întrebat ceva şi tu ai dat-o în penibil.De ce aş vrea fundă? Mă ajută cu ceva?(întrebare retorică)Pff...

| shhhs explică (pentru Holocaust):

Eu am vrut sa ti-o dau si chiar am facut-o. :X Ai ceva impotriva? laughing Oricum n-o s-o retrag...so...
Bafta si felicitari pentru. funda. happy

| shhhs explică (pentru Holocaust):

Este o multumire online. Nu conteaza daca te ajuta sau nu... ma ajuta pe mine happy

| Holocaust a răspuns (pentru shhhs):

Te ajută să te simţi... util? OK, mă bucur atunci.

| shhhs explică (pentru Holocaust):

Si asta. happy

| Holocaust a răspuns (pentru shhhs):

Atunci ai tot respectul meu, deşi nu cred că aşa ceva e posibil.
Unii spun că "dragostea" te orbeşte, te face să nu mai remarci defectele partenerului... însă frumuseţea e relativă. Fiecare are propriul mod de a o percepe. Înţelegi?

| shhhs explică:

Mersi tuturor

| Dreencryspeen a răspuns:

Conteaza intr-o oarecare masura... dar nu foarte mult... Daca nu ar conta, atunci nu as mai fi fost cu acea persoana pentru ca prima oara esti atras fizic de persoana la care la un moment dat o s-o iubesti happy