Abh
| Abh a întrebat:

Cat de mult va rasfata parintii vostri?

Răspuns Câştigător
| thegatekeeper a răspuns:

In limitele normalului si poate ceva mai mult, dar au avut grija sa nu mi se urce la cap. Ma rasfata in sensul ca pot sa imi cumpar aproape tot ce imi doresc (asta nu inseamna in fiecare zi cate ceva, o data la cateva luni sa zicem, si nu lucruri exagerat de scumpe) dar nici eu nu cred ca i-am dezamagit in vreun fel. O alta chestie ar fi aceea ca ma lasa sa am total control asupra camerei mele si nu intra decat daca bat la usa, lucru pentru care sunt foarte recunoscatoare (nu ca as face cine stie ce, dar nu imi place sa stau cu usa deschisa si sa vada cu cine vorbesc pe forumuri si lucruri din astea). Si nici nu se baga in lucrurile mele, de aceea am stabilit ca imi fac doar eu curatenie o data pe saptamana, fiindca stiu unde imi asez totul. Cam atat din cate pot sa spun acum happy.

10 răspunsuri:
| Aηdεεε a răspuns:

Cu măsurăhee hee

| ImHereForYou a răspuns:

Foarte mult! Ma rasfata atat de mult inkat s-au despartit sh m-a facut sh p mine sh pe cei 2 frati ai mei sa suferim! sad.

| funxoxo a răspuns:

Pai foarte mult cand sunt cuminte, dar se lasa cu cearta cand mai fac vreo prostioara, dar in general e ok

| Imonettex a răspuns:

Pai au momentele lor...sunt rasfata doar atunci cand chiar merit...merit foarte mult( stii, acum conteaza in primul rand scoala, si norocul meu e ca mi-a placut de la inceput iar acum mi se pare destul de simplu) evident ca mai fac si eu boacanebatting eyelashes pentru care sunt certata vreo juma' de ora.dar dupa aceea ai mei se comporta de parca nu s-a intamplat nimic(stiu ei ca am bagat la dovleac si ca nu se mai repeta). deci rasfatata; nu pot sa zic ca sunt.chiar si atunci cand am nevoie sa fiu rasfatata ei nu intrec masura pentru ca stiu ca firea mea e cam asa: am facut o chestie demna de laude; sunt rasfatata(tot nu stiu ce inseamna rasfatul astalaughing ) si dupa aceea mi-o iau in cap( ce vorbe am si eu) deci sunt rasfatata cu masura happy cand e nevoie happy.

| вèiiiвiii a răspuns:

Nu ma rasfatat chiar asa de mult ptc am stat doar cu mama si nu am avut posibilitate financiarawinking. Te pup :*!

| Aleqa a răspuns:

Deloc.^^ * Echipa TPU.ro si ceilalti utilizatori iti multumesc! * *inca majuscule? robotelu' asta e chior!*

| Abh explică (pentru Aleqa):

Unde ai vazut majuscule in afara de prima litera a primului cuvant?

| Aleqa a răspuns (pentru Abh):

Nicaieri, poate doar robotelu' asta se juca cu mine. ^^

| Giianina a răspuns:

Nu zic ca tot timpul ma rasfata super mult dar stiu ca ei sunt acolo pentru mine tot timpul chiar daca am doua familiii pentru ca sunt despartiti dar si-au refacut viata cu alte persoane nu este un motiv de neincredere in sine, eu tot timpul am pe cine sa ma bazez chiar daca o famile (tata) este in Spania iar o famile(mama) a fost si ea in Spania si acum a venit familia(mama) in Romania eu am locuit 5 ani cu bunici dar tot timpul ne iubim foaret mult si nu stiu ce m-as face fara ei.

| AniPet a răspuns:

Eu sunt destul de rasfatata adica am o camera comoda,un animal de companie cu pedigree,un telefon destul de scump, o casa decent de mare, si parintii mei primesc in total cam 60-65 mil pe luna, si mai e si ca sunt numai 2 copii la parinti si fratele meu este plecat la facultate asa ca nu mai au pe cine rasfata...Nu duc lipsa de nimic