| FunkySmile a întrebat:

Cat de rau doare cand iti face pierce in buza sad? Fiindca mor de frica desi vreau cryingcryingcrying...big grin.

2 răspunsuri:
| Dean1996 a răspuns:

Mai,nu doare atat de tare,e o intepatura,judecand dupa emoticoane si toate cele,cred ca ai fobie de tot ce inseamna ace,dar nu e rau,e o simpla intepatura,atat,nu e apocalipsa my dearlaughing
Nu iti fie frica,nu castigi nimic,si in legatura cu pierce-ul,daca te uiti la raspunsurile mele vei vedea o intrebare de gen cred, in orice caz am raspuns la enspre mii de intrebari si ma dor ochii cand vad substantivul,, pierce"laughing

| Fergie a răspuns:

Bună,este rău să-ți faci pierce în buză ştiind ca este rau si doare foarte tare. Oricum pe atat este si urat.Bafta!