| ladygaga a întrebat:

E buna crema garnier pure active pentru cosuri? Folosete cineva? Sau roll-onul?

2 răspunsuri:
| Crisu_7532 a răspuns:

Roll-on-ul este aceeasi chestie cu crema, doar ca vine intr-o alta formula, respectiv lichida. Eu iti recomand crema. Eu o folosesc in fiecare seara, inainte de culcare, in zonele predispuse la cosuri si sunt foarte multumita de ea. N-am avut niciodata probleme cu cosurile, mai iese cate unul pe frunte sau in barbie dar cam atat. Totusi, crema le usuca foarte repede pe cele pe care deja le am iar, folosita regulat, previne aparitia altor cosuri care, cand ies, sunt mici si se retrag in 2 zile.

| Dariana a răspuns:

Roll-onul nu prea tine, iar crema e bunicica.Am folosit, dar nu m. a impresionat. O seara placuta!happy