| Sadop a întrebat:

Cât timp ar trebui alocat temelor şi învăţatului ( clasa a 8-a )?

5 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Având în vedere că în clasa a 8-a dai acele examene, cel puțin o oră.
Multă baftă!

| bunicisibuni a răspuns:

2 ore. Spor la învățat!

| Capriciu a răspuns:

Clasa a 8-a, in jur la 2 ore, dar depinde si la cite obiecte studiezi pe zi.

| MoZila15 a răspuns:

Aici nu trebuie sa stai sa vezi cand trece timpul ca sa spui ca ai stat ci trebuie sa stai la invatat atata timp cat iti trebuie tie pana ai retinut, cand esti multumit de ce ai facut in ziua aia...(tocmai am terminat a 8-a) big grin

| adrian22000 a răspuns:

Salut! in clasa a 8-a timpul acordat temelor ar fi 1 ora - 1 ora si 20 min. in caz ca ai si de invatat putin. daca nu te descurci cu temele du-te mai devreme la scoala si cere ajutor unui coleg mai inteliget. (asa am facut si eu). Funda? e 100% garantat