| Carolina1972 a întrebat:

Cat timp este normal sa stai la soare? Si in cat timp se vede bronzul? Ieri am stat in jur de 2 ore si niciun rezultat doar m-a cam ars soarele prea tare unde e pielea mai sensibila si s-a facut rosu.

1 răspuns:
| Bondarel99 a răspuns:

Poți sa stai cât vrei dar nu la prânz sau când e soarele puternic pentru ca in loc sa te bronzezi frumos o sa te arzi. Stai dimineața de la 9 la 10-11 și după amiaza după 4. Și fa asta mai multe zile.