| Andrei_Nelu_1996 a întrebat:

Cat timp petreci zilnic pe TPU?

Răspuns Câştigător
| LifeIsColour a răspuns:

Buna,depinde de starea de spiritlaughing. Cateodata,am un chef nebun de TPU, as raspunde in nestire, dar alteori, intru, raspund la o intrebare sau doua si ies.In ultima perioada, am intrat in fiecare zi dar inainte intram o data la 2-3 zilewinking

2 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

In jur de o ora sau doua, depinde de intrebarile pe care le gasesc si de cat chef am sa raspund. Dar nu intru chiar in fiecare zi.

| KristalPop a răspuns:

Intru zilnic, dar nu stau mult. Cu aproximaţie... maxim 2 ore.