| Claudettee a întrebat:

Cat timp trebuie sa astept pana voi primi raspuns pe e-mail la cererea de schimbare a numelui pe facebook?

12 răspunsuri:
| Grimmjow69 a răspuns:

Nu trebuie sa astepti! Mergi la "Contul meu", selectezi "Setările contului" iar acolo poţi modifica la "Nume" (prenumele şi numele de familie). Este relativ simplu, dacă nu reuşeşti, îmi dai un private message.
Pentru a îţi schimba numele de la facebook trebuie să parcurgi câţiva paşi simpli şi am făcut câteva print screen-uri pentru a înţelege mai bine :
1. http://img543.imageshack.us/img543/7707/pas1.jpg
2. http://img208.imageshack.us/img208/191/pas2t.jpg
3. http://img211.imageshack.us/img211/7140/pas3.jpg
4. http://img163.imageshack.us/img163/4512/pas4x.jpg
Sper să te fi ajutat să înţelegi mai bine.
Numai bine!

| Claudettee explică (pentru Grimmjow69):

Eu nu am asa cum iti apare numele.Nu stiu daca ai auzit dar pe facebook exista o limita.Si eu am intrecut-o.Mi-am facut acum ceva mult timp contul de facebook si am tastat niste litere la intamplare fara sa realizez. Si am trimis cerere sa imi pot schimba numele

| Grimmjow69 a răspuns (pentru Claudettee):

Trebuia sa spui de la inceput, nu mai poti schimba numele..limita e de 5 nume diferite. poti alege din acele 5 atathappy

| 愛日本 a răspuns (pentru Grimmjow69):

Daca si-a schimbat numele de mai mult de 4 ori nu mai poate, doar cu cerere.

| Claudettee explică (pentru 愛日本):

Da,am dat cerere.

| 愛日本 a răspuns (pentru Claudettee):

Daca functioneaza, trimite-mi te rog un mesaj privat. Sie u am aceeasi problema cu numele si nu il mai pot schimba.

| Claudettee explică (pentru 愛日本):

Ok.Te voi anunta

| MiculFaraon a răspuns:

In cateva zile vei primii. Ai putina rabdare. Pa-pa.

| Claudettee explică (pentru MiculFaraon):

Ok,voi astepta happy

| MiculFaraon a răspuns (pentru Claudettee):

Bine :*. Ma lasi sa te adaug la prieteni?

| Claudettee explică (pentru MiculFaraon):

Ia vezi te las?

| MiculFaraon a răspuns (pentru Claudettee):

Asta depinde de tine laughing.