| ViVi a întrebat:

Cate carti citesti pe luna?
eu recunosc aproape deloclaughing
thinking

Răspuns Câştigător
| ing. a răspuns:

Buna.kiss. Eu citesc de multe ori, chiar daca uneori ma plictisesc, alteori e foarte interesant si relaxant.smug
Luna asta am citit-Toate panzele sus(pentru scoala)
Zori de zi-Stephenie Meyer
Si o carte despre Michael Jackson.
smuglove struck

26 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

In jur de 3-5.

| thegreatgatsby a răspuns:

Aproape una )

| Antrax a răspuns:

In vacanta asta am citit 12 romane

| inna a răspuns:

1 pe luna.

| xibalba a răspuns:

Nu stiu cat de mult conteaza numarul lor, cat conteaza ce ai invatat din ele... Poti sa citesti biblioteci intregi, daca nu retii ceva esential macar dintr`o carte...degeaba. Personal citesc destul de putin si citesc ce imi face placere.

| SweetCandy a răspuns:

Pe luna? depinde...citesc in general ce imi place...big grin daca imi place o carte o citesc in 4 zile... daca nu...laughing)

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Am program de citit zilnic. August fiind luna de vacanta am citit doar vreo 6 carti.

| ViVi explică:

Am citit cartea Morometii mi se pare interesanta happy

| ViVi explică:

Asa fac si eu @brianna laughing

| Annitu a răspuns:

@ingridutS, ce carte despre M. J? Vreau si eu happyhappyhappyhappyhappy

| AvalohAlyn a răspuns:

Eu citesc in fiecare zi cateva pagini...imi place Ciresariilaughing

| Cryssy a răspuns:

Momentan niciuna

| Orannginna a răspuns:

In general 3 dar ma mai abat de la regula si citesc si 4. tongue

| Kandy a răspuns:

In vacanta cam o carte pe luna, in timpul scolii blushingmai putine pe luna...big grin

| FoXy a răspuns:

Pai eu in fiecare zi ma delectez cu 60 de pagini de lectura.

Sti cum e:putin cate putin se face marelaughing

| Gexu a răspuns:

1, 2 pe luna am terminat romeo si julieta cu toate ca o mai citisem inainte este volumul de la adevarul care cuprinde si piesa Hamletwinking

| wannabe a răspuns:

Nici eu nu citesc aproape deloc laughing

| zuzushi a răspuns:

Nu prea am norma pe luna thinking
vara asta am citit 6 carti si mai am putin si o termin si pe a 7a...
dar in timpul scolii cred ca citesc mai putin

| zuzushi a răspuns:

Nu prea am norma pe luna thinking
vara asta am citit 6 carti si mai am putin si o termin si pe a 7a...
dar in timpul scolii cred ca citesc mai putin

| I'm just me a răspuns:

Eu nu prea citsc, de fapt mai deloclaughing, in vacanta nu am citit deloclaughing

| msgirl a răspuns:

2-3 cam asa... imi plc sa citesk

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing eu fix "Morometii" citesc acum, volumul 1

asa, pe luna...cat sa zic? maxim 6, 7...cand am vacanta si timp liber...cand e scoala, vreo 3 pe luna...sa si inteleg ceva (cateodata recitesc unele pagini de mai multe ori)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe luna inca nu am ajuns. daca cumva i se face mila vreunui miliardar sa ma trimita si pe mine cu urmatorul zbor, poate ca am sa citesc cel putin una, sa vad cum este, insa pana acum..., slabe sanse. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici una in vacanta laughing.ma rog.in afara de baltagul.era pentru scoala.in rest nu prea citesc doar daca nust obligata big grin

| NikolasXD a răspuns:

Nici una

| moni a răspuns:

Pai cine mai are timp de carti si asa lumea asta e o ajitatie continua numai de citit nu mai avem timp din pacate.