| BiancaB_2401 a întrebat:

Cate date iti trebuie pentru a face plangere la politie impotriva altei persoane pentru inselaciune? De exemplu daca cineva mi-a trimis ceva rupt de pe okazii.ro ii pot face plangere la politie? (am doar numele persoanei si judetul)

Răspuns Câştigător
| DorelSudoru a răspuns:

Nu e vorba de politie trimite un mail la contact la okazii.ro si o sa vorbeasca ei cu cel care tia trimis si o sa-ti returneze banii atata timp cat returnezi produsu(ala rupt)