| BiancaB_2401 a întrebat:

Ce date iti trebuie pentru a face plangere la politie impotriva altei persoane? De exemplu daca cineva mi-a trimis ceva rupt de pe okazii.ro ii pot face plangere la politie? (am doar numele persoanei si judetul)

Răspuns Câştigător
| Florica_5031 a răspuns:

Nu prea ai ce face... okazii este doar un site care face legatura intre vanzator si cumparator... nu scrie nicaieri ce trebuia sa iti trimita vanzatorul, asadar politia nu poate sa se implice

6 răspunsuri:
| Castiel a răspuns:

Tu ai minte? E pe net frate-.- de unde stii ca nu e gluma esuata sau similar ai peste 13 ani oare?!

Răspuns utilizator avertizat
| blaxy a răspuns:

Te duci acolo si ei iti spun ce trebuie sa faci si ce trebuie sa stii

| andreiandre a răspuns:

Nu se prea poate face nimica asta e riscu sa cumperi virtual iti arata ceva si iti da altceva. Ce poti face e simplu nu mai cumpara de pe okazii ebay sau alte siteuri de vechituri

| gogaie a răspuns:

Poate găsești răspunsul tău aici http://tedoareminteacunoi.blogspot.com/ :D

| maryiusz97 a răspuns:

Il poti da in judecata (serios) si iti vei primii banii inapoi si el va primi o amenda thinking da cred ca costa sa dai pe cineva in judecata...