| Dulcika_7055 a întrebat:

Cate kg trebuie sa ai la 1.64 inaltime? scuza`ti categoria:d

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Categoria nu e prea rea. Eu din cate stiu trebuie sa ai cu 10 kg mai putin decat inaltimea deci 54 dar nu e grav daca trece cu vreo 2 kg.

6 răspunsuri:
| LoveForShania a răspuns:

Buna!
Conteaza foarte mult varsta, deci extrem de mult.
54 de kg in niciun caz! Esti deja grasa!
Daca ai intre 12-16 ani eu zic ca ar trebui sa ai 45-50 kg. Iar daca ai mai multi ani. vreo 50 kg.

| BeHappyForMe a răspuns:

La 1. 65 trebuie sa ai intre 53 -59 dar depinde si de varsta eu am 20 de ani 1. 66 si 55 kg, am avut 61 dar eram grasa la burta si am slabit.

| Dulcika_7055 explică:

Am 12 ani

| roxanaaa a răspuns:

Pai daca esti inalta ' laughing depinde si ce mananci. eu as zice 53 sau 54. thinking

| Fundiツ a răspuns:

Eu am 1. 65 si am 41kgwinking

| Allexandrascumpika17 a răspuns:

Eu am 48 de kg, dar normal trebuie vreo 54.