| SmileAgain a întrebat:

Cate kilograme ar trebui sa am la 1, 69 inaltime?!

Răspuns Câştigător
Elianna
| Elianna a răspuns:

Depinde de varsta si sex. Persoanele majore, fete, ar trebui sa aiba cu cu 10 kg mai putin decat cm are peste 1 metru. La tine ar veni 69-10 = 59 kg.

7 răspunsuri:
| Nastia a răspuns:

Peste 50.am eu 1.70 si la 50 kg arat ca un par.

| Chαяtreux a răspuns:

Intre 55-60 depinde de structura corpului

| Hieer a răspuns:

45-50

| Victorita15 a răspuns:

La asa o inaltime ar trebui sa ai cam 69 de kg. Masa depinde de inaltimea, asa ca e normal sa ai la asa o inaltime asa o greutate!

| Strumpfi a răspuns:

In jur de 50-55.Pentru 1.70 e perfect:*

| mmariaiioana a răspuns:

| Veronica_Ramonna_1993 a răspuns:

In jur de 65 cam asa dupa parerea mea de obicei se tine cont de h de ex la tin 169-169 de kg...dar depinde de constructiehappy