| Allexaaaandra a întrebat:

Cate kilograme ar trebui sa am pentru o inaltime de 165 de centimetri? >:"
Si care este cea mai buna modalitate de a slabi, fara infometare, si fara prea mari abtineri de la zahar...Adica,o dieta alimentara normala, care sa nu ma ingrase.

7 răspunsuri:
| cioko19 a răspuns:

55 kg. Daca ai atata, e perfect. Nu trebuie sa slabesti, ce tot vorbesti? phbbbbt

| St!L a răspuns:

Intre 55-65 de kg

| adyth a răspuns:

Deci ai 1.65
si faci 65-15 (la fete sau pentru baieti 10) si asta ti'e greutatea ideala...

| Fuxy a răspuns:

Hmm. Ai putea manca regulat fiecare masa 3 mese pe zi 2 gustari si vei vedea ca vei slabi eu asa am facut si am slabit 5 kg poti sa cauti pe net despre asta

| Allexaaaandra explică:

Poi am 55 de kilograme... Cat mai trebuie' dat jos?big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai 55 kg este foarte bine. Normal trebuie sa ai cu 10 kg mai putin decat inaltimea. Daca vrei sa mai slabesti fa sport. Eu ca sa slabesc nu mancam dulciuri decat in weekend si nu mancam dupa 7 seara.

| mata_5717 a răspuns:

Nu ziceai ca faceai 300 d abdomene zilnic...nu ai slabit indeajuns?raised eyebrowsraised eyebrows...eu d ex ::mananc numai salate...numai k duminica...ma rasfat :X cu de toate...doar putin nu mult...winkingwinking... pup