| Lyndsey a întrebat:

Cate perechi de pantaloni lungi aveti? Dar scurti? Cate fuste? Cati eggeri/colanti?:03Precizati culorile, va rog.happy

3 răspunsuri:
| sponge21ful a răspuns:

Mai bine i-ati un vibrator

| DyaRebela a răspuns:

12 blugi, 3 pantaloni normali, 11 scurti, 9 fuste, 4 rochii, 8 colanti
pantalonii=rosi, negri, gri nu prea port
11 scurti=roz 2 perechi, albastru ca cerul 2 perechi, alb1, rosu si portocaliu, negri 2, gri 1 si blugi scurti
4 rochii=rosie, mova, albastra, neagra(doar pentru evenimente speciale)
8 colantii=gri,roz, negru, din piele, taiati, de culoarea pieli.
Am fost cat se poate de sincera!

| Lyndsey explică (pentru DyaRebela):

Iti multumesc.Am avut nevoie de aceste informatii pentru a-mi da seama daca am destui pantaloni in garderoba.Se pare ca nu sunt singura care are multi.happy