| Otils a întrebat:

Cate poze incap pe un card de 2 GB? Fundoi

Răspuns Câştigător
| ttnt a răspuns:

Buna Otils
In primul rind depinde de camera cu care ai facut pozele, daca sunt poze facute cu un telefon mobil mai slab sa zicem 2mp atunci iti incap intre 1500 si 2000 poze, dar daca sunt facute cu un iphone si prin asta ma refer la un aparat ce are mai mult de 8 mp ( aici vorbind de telefoane si aparate foto in acelasi timp) sa nu te astepti la mai mult de 800, 900 depinzind de format.
DEci, funda?

5 răspunsuri:
| kteichd a răspuns:

Depinde si de calitatea pozelor cu cate e mai buna cu atat poza are o dimensiune mai mare dar cam pe la mijloc cam 2000

| melinda114 a răspuns:

Intre 4000 si 4500 eu am de jumatate si pot face doar 1000.

| Otils explică (pentru melinda114):

Presupun ca ai o dimensiune mai mica la fotografii thinking

| Butterflybeautiful a răspuns:

Buna Otlis!
Pai intre 4000 si 4500, eu am de jumatate si pot face doar 1000.
Am la fel ca melinda114!
Sa ai o zi placuta! happy