| Adeeeeeeee a întrebat:

Catelul meu vomita, nu stiu de la ce e... Cu o zi inainte i-am dat o pastila de viermi, dar a vomitat in masina, poate are rau de masina, sau de la caldura. Nu inteleg. Ea se joaca nu este molesita. Are multa energia. Dar nu stiu de ce vomita. pastila de virmi se da o data la7 zile? Funda.

2 răspunsuri:
| Ixodes a răspuns:

Poate are ceva probleme la stomac, mai bine ai merge la veterinar sa iti dea ceca tablete.Aceiasi problema am avut si eu.

| AndreeaBz a răspuns:

Da, o data la 7 zile. si daca nu sta in cusca in masina vomita, pentru ca se agita, asa a facut si catetul meu.