| CossssssminaaGbb a întrebat:

Cateva idei de cadou pentru cea mai buna prietena de ziua ei? * de ziua mea, mi-a facut o rama cu o poza cu noi douabatting eyelashes * Cele mai multe idei = funda :*

3 răspunsuri:
| R0R0 a răspuns:

Eu zic sa faci un tricou ce are o poza cu voi doua.

| Apocalipsa22 a răspuns:

Incearca sa cumperi o cana cu o poza seminificativa cu voi care isi schimba culoarea cand se incalzeste cauta si tu pe net in orasul tau sa vezi unde se face.

| ThatGirl77 a răspuns:

Poti sa ii cumperi un lant pe care scrie BFF pentru 2 persoane si o jumatate sa o porti tu iar cealalta ea.Eu zic ca i-ar placea.
Mai poti sa ii comanzi ceva personalizat, un tricou cu ceva mesaj semnificativ pentru voi doua, o cana cu o poza cu voi etc...