| ts13 a întrebat:

Cateva sfaturi in ceea ce priveste acneea vulgara. Ma chinui cu ea de cand ma stiu, am incercat n alifii si tot nu reusesc. Astept cateva solutii si rezultate!

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Pastile.

| Athée a răspuns:

Cea mai buna alifie pentru acneea vulgara ( mama a avut in cea mai grava varianta, i-a ramas semne ) e PanOxyl. Mamaa folosit-o, si i-a trecut imediat. E foarte puternica, sa nu dai pe zona care nu are nimic, ca arde. Sa te speli pe maini dupa fiecare aplicare. Iti garantez ca e cea mai buna! Multa lume o lauda.

| Iza_Izabela_1997 a răspuns:

Roacutane. Sunt niste pastile si trebuie sa un anumit numar de pastile ( in functie de cat de grav e ). Du-te la un dermatolog sa iti dea mai multe detalii. happy