| ʅαɾყʂα a întrebat:

Cati ani trebuie sa ai ca sa imparti pliante? as vrea sa am bani mei am 14 ani daca stiti cumva unde sa gasesc? multumesc anticipat. FUNDA!

4 răspunsuri:
| Dania19 a răspuns:

Trebuie sa ai minim 16 ani happy si eu fac uneori promotii sau impart fluturase happy

| GreenEyed a răspuns (pentru Dania19):

Si cum e? Te platesc bine? Poti sa descrii putin ce trebuie sa faci?hee hee

| Dania19 a răspuns (pentru GreenEyed):

Pai depinde sunt firme care da cam 8-9 lei pe ora si unele care isi bat joc si iti da cam 5 straight face e destul de ok... iti da o anumita zona unde sa imparti dluturase si trebuie sa le distribui uneori te supravegheaza fara sa stii sa vada daca nu cumva le arunci, si sa nu vb la tel ca nu le place. trebuie sa fi foarte comunicativa si sa nu stai sa imparti toot timpuwinking e destul de fain mai ales cand vezi ca ai banii taihee hee

| Lovegaming a răspuns:

Se poate si la 14 ani, dar asta inseamna sa lucrezi la negru + patronu te palteste la final si daca tu nu ai nici 16 ani dupa ce le imparti risti ca nu primesti nimica (aici sunt foarte putine cazuri), eventual poti incerca la hiper market-uri.