| Purplegirl101 a întrebat:

De la cati ani poti sa iti faci un tatuaj permanent si este recomandat? (Bineînțeles cu acordul parintilor...)

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Dacă părinții tăi sunt de acord, nu cred că ar fi vreo limită de vârstă

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Pote tin de foame tatuajele; ori de cald, sau de vant!? sau doar asa inveti mai bine!?winking laughing tongue

| anamariarot a răspuns:

Cu siguranță nu la vârsta la care ai nevoie de acordul părinților. E necesar să fii cât de cât matur când le faci, ca să nu le regreți.

| Chubby2104 a răspuns:

Depinde de pielea fiecaruia pentru recomandarea aia
Consider că după 18 ani ar fi ideal să îti faci
Dar poți să îti faci si la 15, 16 etc