| LittleCoco a întrebat:

Cati ani trebuie sa ai sa devii reprezentant Avon? De asemenea poate sa-mi dea cineva mai multe informatii despre acest lucru, daca merita sa devin reprezentant?

Răspuns Câştigător
| CronoLead a răspuns:

Buna, in primul rand trebuie sa ai 18 ani (sa poti decide singura unele facilitati) iar in al doilea rand, a deveni reprezentant avon este ca si cum ai deveni vanzator, responsabilitatiile sunt aceleeasi. Merita sa devi reprezentant avon daca ai un grup foarte mare de oameni apropiati, prieteni care acestia sa iti creeze comenzi constant pentru a priomi reduceriile si beneficiile (cadourile)

3 răspunsuri:
| wolder a răspuns:

18 ani cred
dar poate sa semneze mama ta
pierzi mult timp dar castigi si bani daca ai clienti

| Thunderwave_Adriana_1986 a răspuns:

Inscrieri AVON online se fac aici http://mad.ly/signups/115664/join

| Grozavescu_Roxana_1993 a răspuns:

Buna. eu sunt lider avon.trebuie sa ai 18 ani ca sa devii reprezentant, dar te poti inscrie pe numele mamei. sincer iti spun ca si reprezentant pentru o comanda de 750 lei castigul tau este de 300 lei...
te pot ajuta sa devi reprezentant AVON daca vrei... da-mi add pe roxana_grozavescu