| pixie_8430 a întrebat:

Cati ani trebuie saam ca sa devin reprezentant avon?

12 răspunsuri:
| Rukhsandra a răspuns:

Trebuie sa ai 18 ani

| Rukhsandra a răspuns:

Eu am 16 ani si n-am putut sa ma fac reprezentat ca nu aveam 18 ani.Asa ca s-a facut mama dar tot eu ma ocup de tot. Eu sunt delegat.Adica cand iau comanta in afara de o copie de buletin duc si o delegatie complectata de mama.

| Pupily92 a răspuns:

Eu stiu ca de la 14.ca sa devi reprezentant iti trebuie o copie de buletin.asa te inscrii.

| Pupily92 a răspuns:

Am o vecina care pe 2 decembrie face 18 ani.
e reprezentanta la avon din clasa 9a. deci de la 15-16 ani.
mai ai banuieli?

| kiss1 a răspuns:

Trebuie sa ai 18 ani, dar daca mama ta este de acord o poti inscrie pe ea, dar sa lucrezi tu, intelegi?

| iiGabytsa a răspuns:

Nu stiu, dar trebuie sa ai buletin...o prietena de-a mea are 15 ani si s-ar putea sa devina reprezentantwinking

Răspuns utilizator avertizat
| girllll a răspuns:

Da-mi add:florydanyela si-ti spun tot despre avon

| TPUaLuatoRazna a răspuns:

Nu trebuie neaparat sa ai 18 ani, sora mea are 16 si este reprezentant avon.cred ca poti sa intri pe site-ul lor si iti explica ei

| pixie_8430 explică:

Am 13 ani

| nico1988 a răspuns:

Buna! La avon trebuie sa ai 18 ani la Oriflame 16.Intra pe nicol_oriflame@yahoo.com.
Reducerile se vor aplica in funcţie de următoarele praguri valorice (preţ catalog):
• 0%: pentru comandă sub 50 lei
• 23% : pentru comandă 50 - 249 lei
• 30% : pentru comandă 250 - 499 lei
• 40% : pentru comandă peste 500 lei + cadouri la fiecare comanda

| CaTaLiNa_1232 a răspuns:

Poi in mod normal iti trebuie buletintongue.krd ca la 14 ani poti deveniwinking!