| anonim_4396 a întrebat:

Cati bani de buzunar aveti pe saptamana de obicei?

4 răspunsuri:
| LonelyLoner92 a răspuns:

Pai, la scoala am vreo 3 lei zilnic, deci 15 lei saptamanal.

| CRISS69TM a răspuns:

Din pacate de cand cu criza asta 300 de ron pe saptamana. du ce platesc tot si las vreo 500 deoparte.mentionez ca am un venit in ultimele luni cam stabilmun minim de 3000 ron.

| Colourss a răspuns:

Eu mi-am adunt banii si pot cheltui cat vreau dar desigur ca fac economie si nu cheltui toti banii intr-o zi! Dar e frumos sa ai adunati banii tai de o parte pentru ca daca vrei ceva te duci iti iei din bani si pleci sa iti cumperi!
Dar daca nu as fi avut bani probabil vreo 20 de lei as cheltui pe saptamana!

| krewoman a răspuns:

Cam 30 de lei