| mardeamor a întrebat:

Cati dintre voi mai dormiti cu o jucarie care va este draga?love struck

Răspuns Câştigător
| dulc3'maria a răspuns:

Eoo cu un ursuletz pooh varianta disneylove struckeste de la bunica mea care a muritsadsi il iubescbroken heartimi aduce aminte de ea si nu as putea sa ma despart de ellove struck

pupicilove struck

20 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Eu nu dorm cu jucarii. Dorm cu pisicile mele happy

| fluturas a răspuns:

Eulove struck cu ursulache meu love struck

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Acum nu mai dorm happy
Inainte dormeamlove struck Cu un ursulet mare de plus love struckEra foarte moale si imi placea sa dorm cu capu pe el happy

| Victoria a răspuns:

Eu, dorm cu un ursulet mare de plus, pufos :X

lolita
| lolita a răspuns:

Nu am dormit niciodata cu un obiect neansufletit. si jucariile de plus despe ele presupun ca vb nu -mi plac, mai degraba imi dau alergie cred ca este de la parul ala pe care il au.

| larrii a răspuns:

Eubatting eyelashes
big grin

am un ursulet de cand eram mica. aveam vreo 4-5 ani love struck de atunci il am si dorm cu el in fiecare seara

| mada12 a răspuns:

Si euuu...de Craciunul acesta am primit de la sora mea un ursulet.straight face si cu el dorm cateodata.

| Gabry a răspuns:

Eu, pentru ca asa m-am obisnuit...ma simt mai in siguranta cand pot sa il strang noaptea mai ales ca imi e si putin (doar foarte putin big grin ) frica de intuneric.
Nu mi-a fost niciodata jena sa spun acest lucru.Nu mi se pare o chestia extraordinara, pot spune oricui.

| mcrenma a răspuns:

Eu. Si sincer dorm cu mult mai multe jucarii happy

| i.love.me a răspuns:

Un peste.de obicei dorm cu jucariile primite de la iubiti ca asa sunt obisnuita.happy dar tu?

| DianaLostInDreams a răspuns:

Eu, cu un catelus pe care il am de mult timp.

| danbnz a răspuns:

Eu

| Pinkyx a răspuns:

Eo dorm cu un usuletz:X Nonii`; x

| senorita.ro a răspuns:

Ok. Toata lumea doarme cu ursuleti big grin

| deeabubu a răspuns:

Eu dorm cu un ursulet

| Buggy a răspuns:

Parintii mi-au dat un dragon de plus care seamana cu un ponei cand eram bolava si il iubesc si il i-au cu mine peste tot(imi e cam rusine fiindca am 12 ani). Tu cati ani ai?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu happy. si nu mi-e deloc rusine, desi in primavara implinesc 18 ani laughing. asa am obisnuit sa fac toata viata si nu am de gand sa ma dezvat happy. dorm cu un "sobolan" de plus, pe nume big foot laughing, pe care l-am primit de la iubitul meu, pe 14 februarie in urma cu vreo 2 ani happy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eo blushing.
Cu un ursuletz me to you care se incalzeste la cuptor blushing.
Si cu un urs male primit de la ube care il folosesc pe post de pernutza.

| Blanketation a răspuns:

Eu am un urs mare si albastru pe care il strang in bratze in fiecre seara! big grin

| barbiedoll a răspuns:

Eu dorm! Si implinesc peste cateva luni 18 ani. Dar nu mi-e rusine de asta, si sunt sigura ca nu o sa ma dezobisnuiesc.