| anonim_4396 a întrebat:

Cati dintre voi atunci cand mergeti sa dormiti, va vin o multime de ganduri si nu va lasa sa adormiti?

16 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Mie imi vin o gramada de ganduri mai ales cand sunt singur si as vrea sa nu fiu. sad Pe urma ma gandesc tot timpul ce sa fac cu milioanele de euro care ma asteapta plangand in banca. laughing Acum chiar ma gandesc cu tristete la cate fete singure au aceleasi ganduri ca si mine si nu pot dormi din cauza mea.hee hee

| DeNyyy a răspuns:

Eu...ma gandesc la cat de nedrepti sunt oamneii din ziua de azi si cata ura au in ei

| Bishop a răspuns:

Daaa, chiar multe, dar la fel de repede imi vin si solutii pentru ele, si dupa imi zic "eee, las' ca trece, acum nu vreau sa ma gandesc la toate neplacerile, vreau sa ma bucur de noapte, sa visez frumos" laughing

| alex:) a răspuns:

Da si mie imi vin multe ganduri ce trebuie sa fac sau ce am facu si nu mai pot sa adorm.

| Cleona a răspuns:

Asa mi se intampla mie mereu, dar ma ajuta sa adorm!

| GiovannyGrandiossu a răspuns:

Ba nene daca nu aveam datorii la muuulte persoane din cauza cazinourilor si daca nu as fi cunoscut o fata frumoasa pe care o iubesc maxim dar care nu ma vrea, as fi putut sa dorm si eu de aproape un an. Ca sa pot sa dorm trebuie sa ma epuizez, adica sa cad lat pe salata de rosii cand ma bag in pat.

| OnWeed a răspuns:

Si eu patesc la fel, mereu mi se intampla sa imi vina tot felul de ganduri in cap cand vreau sa ma culc care sa nu ma lase sa dorm...

| Adya20 a răspuns:

Cred ca majoritatea oamenilor au ganduri inainte de a adormi.Eu una nu dorm deloc.Nu ca nu as fi obosita.ci pentu ca nu-mi dau pace gandurile!

| funnkydj a răspuns:

Aproape in fiecare noapte, imi ia cam 2, 3 ore ca sa adorm.

| me_3408 a răspuns:

Mie

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da mi se intampla si mie atunci cand am multe planuri sau probleme nerezolvate, uneori un conflict pe care n-am reusit sa-l aplanez.Sau cand urmeaza ceva foarte entuziasmant sa se intample in viata mea. Sau poate esti in sesiune?!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mie sadsad, pierd cel putin o ora ca sa adorm... dar daca sunt obosita rau de tot, atunci mintea e seaca si adorm una, doua!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca nu o cereai o primeai, pentru ca e un raspuns dragalas dar cand vad goana asta dupa funde ma iau durerile de cap laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mie.in fiecare seara imi ia cam o ora sa adorm.eu sunt genul de persoana care in mintea mea de la un pix pot ajunge la diferite ganduri si idei... ceea ce e cam aiureah.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La mine, atunci cand mor de somn si vreau sa ma culc, cu greu adorm pentru. ca ma gaseste sa fac o mie de activitati faine.