| ButterflyDenisuca a întrebat:

Caut de mai bine de un an un film si nu am nicio idee cum se numeste. o sa incerc sa il povestesc pe scurt.
Era educativ, despre o fetita cam de 14 ani care vorbea pe internet si s-a indragostit de un baiat care credea ea ca este de varsta ei dar dupa ceva timp s-a intalnit cu el si avea mai mult de 40 ani si in fine, pana la urma au aflat parintii ei cu ajutorul politiei. Nu am nicio idee cum se numeste si chiar vreau sa il revad si il recomand este o lectie de viata happy multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| Diabolique a răspuns:

Se numește „Trust" - Încredere (2010) cu Catherine Keener.
http://www.youtube.com/watch?v=I6zJx0PJ91o
Weekend fain!

1 răspuns:
| JustRoxanne a răspuns:

Filmul este Trust! happy