| SmecheruL_6864 a întrebat:

Caut un rezumat pentru "2 ani de vacanta" - Jules Vernes. Ma puteti ajuta?

6 răspunsuri:
| AndreeaCristina96 a răspuns:

Rezumatul la "Doi ani de vacanta" de Jules Verne il poti gasi aici : http://www.viatadeliceu.ro/download/Fisa_de_lectura-Doi_ani_de_vacanta.doc
Succes! :)

| suntaleex a răspuns:

Http://www.viatadeliceu.ro/download/Fisa_de_lectura-Doi_ani_de_vacanta.doc acesta este e foarte bun. funda? sunt incepator pls si e bun

| melisukar a răspuns:

Cauta sh u pe google 2 ani de vacanta de jules vernes si iti alegi de acolo
:*:*:*