| anonim_4396 a întrebat:

Ce accesorii as putea purtala scoala pentru a iesi in evidenta >: >fundaaaaa:

2 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

La scoala, la serviciu, nu se poarta prea multe accesorii si mai ales trebuie sa nu fie stridente. Daca vrei sa iei totusi in evidenta,(cel mai bine ar fi sa invati extra ), poarta in fiecare zi altceva : o data la geanta, o data la telefon, o data pe mana, etc. Dar sa fie de foarte bun gust. Daca le porti pe toate odata, vei arata ca o paparuda, nu ca o eleva.

| dya a răspuns:

Pai insigne pe ghiozdan, bratari, un lantisor ceva dragut dar nici sa nu exagerezi cu asta... cercei cool sau esarfe