| AnnonnyMa a întrebat:

Hey TPU!happy
As vrea sa-mi dati idei de activitati de vara mai traznite ( laughing ) pe care sa le pot face cu prietenele.big grinhappy Funda si Vot:* Va rog sa scuzati categoria...e cea mai accesata.big grin

Răspuns Câştigător
| Konata a răspuns:

Buna, pai vara e mai frumos sa stai afara:
-ati putea afce un mic foc de tabara in curte si sa va puneti in cort sa traiti ca in triburi laughing
-puteti face intreceri cu biciclete si cine pierde va primi pedepse ciudate
-puteti da un party sui sa jucati adevarr sau provocare
-uitati-va la niste filme de groaza in timp ce dati un party de noapte cu batai cu perne
-cantati si dansati pe mai multe melodii
-va puteti bate cu apa. Puneti apa in sticle si faceti o gaura in capac sau puneti apa in baloane si cine o sparge prima va primi o galeata cu apa in fata
-desenati in aer liber
-faceti o mica excursie in oras ca si cum ati fi venit din Paris si ati fi niste vedete care viziteaza orasul
Nu mai stiu altele. Sper ca te-am ajutat. PS: mai este pana la vara sad.
-

6 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Gang-bang,mno sa fie in ton cu categoria

| RedHeart a răspuns:

Depinde ce gen de prietena ai... daca cand ai zis traznite te-ai referit la sex atunci dupa pererea mea sunt bune niste plimbari prin padure, o iesire la rau, un bazin... fa ce iti trece prin cap fi cu personalitate.

| AnnonnyMa explică (pentru RedHeart):

Nu nu m-am referit la sex

| RedHeart a răspuns (pentru AnnonnyMa):

Atunci, nu stiu... distractie cat cuprinde, sigur o sa ii placa.

| Terminatorul2 a răspuns:

Daca e vorba de sex ia-ti gindu ca s-ar putea sa va despartiti pin la vara

| AnnonnyMa explică (pentru Terminatorul2):

Nu am spus nimic de sex