| IIIIIIIIIIIII a întrebat:

Ce adevarurisi ce provocari pot sa pun la Adevar sau Provocare daca joc cu cineva pe mess? Daca stiti, puteti sa imi spuneti si procente sau...

Răspuns Câştigător
| Yukidaruma a răspuns:

Si eu joc cu prietenii pe mess adevar si provocarwe in fiecare noapte, facem cinferinta si hai la joc, de obicei punem ceva gen:

Te provoc sa pui la avatar poza X, sau Te provoc sa pui la status urmatoarea fraza, sau mai puneam deatea amuzante de neradeam in contnuu cica la 1 acum vreo 2 zile: Te prvoc sa ne zici ca marime porti la sutien rolling on the floor, sau te provoc sa ne spui ce mai pasionala noapte dn viata ta amanunti rolling on the floor)
si tot felul, sa ne punem ceva la avatar sau la status, aaa si mai puneam noi chestii gen: alcatuieste o propozitie care sa contin cuvintele, de ex: kiss kiss, american pie, zapada, pastile si altele, ma si alcatuiau aia iste comuneri de muream de ras rolling on the floor
Sau sa-i pui sa trimita mes la toti gen: lumee sunt in calduri, platesc cu un milionn de euro pe ala care ma va satisface primul, haideti veniti cat sunt inca fierbinte rolling on the floor

asa sper ca te-ai prins acum la adevaruri e mai usor gen:
e adevarat c iti place de X-ul?laughing
sau E adevarat ca, si pui si tu o intrebare care sa nu o inteleaga nimeni dar in celasi timp sa si se amuze...a sa ma gandesc.hmm aa uite?: e adevarat ca cea mai mare populatie ascutla manele pentru ca daca asculta hip hopi aleia de injura Romania basescu le va mari taxele si nu vo mai primi fonduri laughing? eu am dat doar un exemplu laughing

Ei bine sper sa-ti fie de folos laughing

5 răspunsuri:
| Rocsaanna a răspuns:

In mare parte la provocare trebuie sa pui provocari pe care sa le faca la web sau sa scrie la status,la adevar pui si thu niste chestii pe care vrei sa le afli sau si la provocare,numai ca la provocare intrebi si dc, cam asa facem noi, ca de obicei noi jucam afara ca sa fie mai mistobig grin

| Albita361_6365 a răspuns:

La adevar uite asa iti place de... iai vrea raul lui... si la provocari activeaza camera si pune-l sa faca ca o maimuta suu sa spuna cuiva de pe mess cal iubeste si se va marita cu el ei cam atat stiu pa

| Costel_Io_1989 a răspuns:

Foarte smechere