| Laurentiu_4547 a întrebat:

Ce ai face dacă ai fi președintele României? Ce ai schimba ca sa ieșim din criza? Hai sa va vad ce idei va vin. Funda

Răspuns Câştigător
| LaRiiuU a răspuns:

As da jos toti politici si as pune altii cu o facultate adevaratalaughing As baga la inchisoare toti masochisti, criminali si cei care maltrateaza femeile. As mari salariul la profesorii, politistii si asa mai departe. As scoate faza cu "daca dai 5 lei la politist nu-ti da amenda". Si as curata tara de cativa mii de indivizilaughing

2 răspunsuri:
| Delicacy a răspuns:

Aceasta este tema pentru Educaţia Civică, nu? Ţin minte că şi pe noi ne-a întrebat asta.

| Ghinea_Alin_1998 a răspuns:

As legaliza prostitutia.
Si as da la saraci cate 10 lei pe luna in plus la pensiile de 500 ron fiecare.sanatate