| OpenYourMindBeforeYourMouth a întrebat:

De ce nu mai visez?

Ultima data cand am visat ceva era acum vreo 5 luni...(si atunci am visat o punk-erita care vindea bratari si masti).

Cine imi zice de ce nu visez primeste funda.

Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Writer777 a răspuns:

Visele sunt reflexii ale subconștientului (deși nu știu ce e cu punk-erița) ce se manifestă în timpul nopții. Poate subconștientul tău nu mai are ce să-ți spună. Sau poate visezi, dar nu îți mai amintești visele.

9 răspunsuri:
| noob a răspuns:

Nu mai visezi fiindca nu stii sa scrii

| OpenYourMindBeforeYourMouth explică (pentru noob):

Ehe, bine ca stii tu sa scrii...

PS: Vezi c-ai uitat sa pui "." langa cuvantul "scrii"...

| BadAngel3 a răspuns:

1. Daca nu vreau nu pun punct la sfarsitul unei propozitii. Atat timp cat nu mai urmeaza nimic dupa ea, se intelege ca asta era tot
2. Imi place numele tau.

| OpenYourMindBeforeYourMouth explică (pentru BadAngel3):

Iara te legi ma de mine? Lasa-ma odata in pace ca oricum ai pus o propozitie in topicul asta cu care nu ma ajuta cu nimica.

| BadAngel3 a răspuns (pentru OpenYourMindBeforeYourMouth):

Iar? Nu-mi amintesc sa te mai fii intalnit...

| OpenYourMindBeforeYourMouth explică (pentru BadAngel3):

Daca ai minte de 2 bani si intelegi altceva nu am ce sa-ti fac...

| Kandia15 a răspuns:

Orice om viseaza in fiecare noapte laughing Nu iti mai amintesti tu visele, probabil de la oboseala. Dar visezi, stai linistit!

| BlackBi a răspuns:

Http://www.garbo.ro/......deloc.html

Aici gasesti. Este posibil sa visezi si sa nu iti dai seama. Sa nu uitam ca visele noastre dureaza in jur de cateva minute dar noua ni se pare ca avem o adevarata aventura.
Mai sus explica cat de cat. Uneori visezi, uneori nu. Nici eu nu visez si mi mai bine ca mereu aveam cosmaruri. Posibil de ce iti imaginezi. Oricum pe net sunt multe teorii despre asta.

| Cristina13579 a răspuns:

Toata lumea viseaza in fiecare noapte. Dar, visele pot fi uitate, daca nu sunt foarte importante.