| DekarSinBoys a întrebat:

Ce ai vrea sa schimbi la tine pshihic si fizic?

4 răspunsuri:
Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Eu nu artrebui sa ma schimb, pentru ca Dumnezeu m-a creat ca un mecanism perfect. Restul oamenilor au o problema cu mine (daca o au). Si daca o au, nu au decat sa si-o rezolve singuri! happy

| ioanaa a răspuns:

Psihic, mi-ar placea sa fiu mai puternica, sa nu ma mai afecteze toate nimicurile. Fizic, ar fi cate ceva de schimbat, dar totusi sunt multumita cu ce m-a inzestrat natura.

| Andreea9311 a răspuns:

Psihic:cum zice si ioana sa fiu mai puternica, sa nu ma mai simt inferioara etc. fizic: complexata putin din cauza intalimi(1, 76), si nu m`ar deranja mai multa carnita pe picioarelaughing. Oricum prietenii si familia te plac asa cum esti.

| elsa_9749 a răspuns:

Hmmm...Psihic...sa am incredere mai multa in oameni...Si fizic.sa mai pun cateva kg pe minehappy