| KillMePlease a întrebat:

Cum te consideri? Ce ai vrea sa schimbi la tine?

32 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Nepăsător.
Nimic.

| KamaSutra a răspuns:

Ma consider imperfecta,adica am calitati dar si defecte. Sunt dusa rau, asta o poate confirma oricine de pe site, iubesc pe toata lumea(mai putin pe Suck*sper sa nu vada asta*)
Sunt putin mult prea impulsiva, temperamentala si ma enervez prea repede. Daca ar fi sa schimb ceva, as vrea sa......nu stiu, n.as schimba nimic, poate doar culoarea ochilor

| KillMePlease explică (pentru KamaSutra):

,,Imperfect e perfect"

Răspuns utilizator avertizat
| KamaSutra a răspuns (pentru SuckDreamLoveH):

Măi,tu nu trebuia sa citesti aia!straight face

Răspuns utilizator avertizat
| KamaSutra a răspuns (pentru KillMePlease):

Nu si in cazul de fatahappy

| KillMePlease explică (pentru KamaSutra):

De ce crezi asta?

| KamaSutra a răspuns (pentru SuckDreamLoveH):

Tu ce crezi?

Răspuns utilizator avertizat
| KamaSutra a răspuns (pentru KillMePlease):

Nu sunt perfecta, multa lume nu ma place(si putin imi pasa de ei)... Si de.asta, majoritatea prietenilor ma considera perfecta si e enervant, pentru ca nu sunt deloc, ba chiar imi lipsesc multe, dar nu ma plang, eu sunt multumita exact asa cum sunt si cu ce amhappy

| KamaSutra a răspuns (pentru SuckDreamLoveH):

Deci parerea lui Kama nu e importanta pentru tine?sad

Răspuns utilizator avertizat
| KamaSutra a răspuns (pentru SuckDreamLoveH):

Esti un tip....ciudat,in sensul bun. Esti de treaba glumet prea glumet, pervers si un bufon simpatic big grin

The end

Răspuns utilizator avertizat
| KamaSutra a răspuns (pentru SuckDreamLoveH):

Ba esti....bici si vrabioare ti se par lucruri serioase?straight face

Răspuns utilizator avertizat
| KamaSutra a răspuns (pentru SuckDreamLoveH):

Iti garantez ca nu eramwinking
Tu ce parere ai despre moi? Ia sa vezi acumalaughing

Răspuns utilizator avertizat
| RareşTPUro a răspuns:

Ma consider urat si as schimba defectele pe care le am.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As schimba totul la mine.
Si o voi si face in curand, incetul cu incetul.

| KillMePlease explică (pentru anonim_4396):

TOT? Nu iti place deloc de tine acum?

| anonim_4396 a răspuns (pentru KillMePlease):

Nu prea sad
M-am vestejit de la atata depresie. De vreo 3 ani am ajuns o adevarata ciudatenie a naturii. Depresia asta m-a nenorocit complet.

| KillMePlease explică (pentru anonim_4396):

Offfff, nu-mi place sa stiu atatia oameni in depresie... Sunt care isi merita depresiile fiindca si le fac cu mana lor, si sunt si care efectiv au fost loviti de viata...

| anonim_4396 a răspuns (pentru KillMePlease):

Fac parte dintre aia "loviti de viata", dar mi-am facut mult rau intentionat. Tot puteam sa incerc sa mai si fac ceva in perioada asta naspa, dar eu nu am mai avut chef de nimic, voiam doar sa scap de probleme, nu mai imi pasa de nimeni si de nimic, eram trist 24/24, mereu in cautarea unei mana de ajutor.

Răspuns utilizator avertizat
| Scintilla a răspuns:

Sufletista,prietenoasa,intelegatoare,realista,uneori prea dura.As vrea sa imi schimb vocabularul(vorbesc vulgar uneori), sa fiu mai buna cu cei din jur, sa nu mai fac lucruri pe care nu ar trebui sa le fac!

| WildandFree a răspuns:

Draguta laughing Mpai...sa nu mai fiu asa sensibila, dar tu? Cum te consideri si ce ai vrea sa schimbi la tine?

| KillMePlease explică (pentru WildandFree):

Eu nu am un raspuns momentan la aceasta intrebare...Inca incerc si eu sa aflu cum sunt...