| Anonima9 a întrebat:

Ce alegeti intre matematica si romana? Funda!(si motivul).

6 răspunsuri:
| Miina a răspuns:

Romana, pentru ca matematica e mai grea si mai greu de inteles, cu toate formulele alea te incurci.
Iar romana e mult mai usor de retinut, mai ales ca o vorbim zilnic!

| MasterOfDisaster a răspuns:

Romana,pentru ca la matematica sunt o groaza de formule,definitii de invatat/aplicat.
la romana e totul mult mai usor.
dar,totusi, la ce te referi mai exact? ca profil la liceu? eu am ales romana, asa nu dau bac din mate.

| VladimirPutin a răspuns:

Matematica pentru că e o știință.

| ToKen a răspuns:

Aleg romana pentru ca nu-mi place matematica desi o inteleg...

| Marius444 a răspuns:

Matematica pentru ca am putut copia mai mult la bac, decat la romana.

Traiasca Funeriu si camerele lu` peste prajit! laughing

| OwO a răspuns:

Romana deoarece la romana nu trebuie decat sa-ti dai frau liber imaginatiei[literatura] si la gramatica este f f f usor:X