| loveanddreams a întrebat:

Ce alegi : sa iubesti suferind sau sa fii despartit de persoana iubita?

Răspuns Câştigător
| SociallyDepressed a răspuns:

Pai daca iubesti suferind, suferi un timp mai indelungat, dar daca te desparti de persoana iubita suferi doar un timp, apoi iti trece.
Deci mai bine ma despart de persoana iubita decat sa sufar incontinuu.

4 răspunsuri:
| rox13yy a răspuns:

Nici una nici alta.ar trebui sa rezolvi faza cu suferitul, vezi care e cauza suferintei tale sh incearca sa o rezolvi.un vot plz

| BloodyDress a răspuns:

Cred ca sa fiu despartita de persoana iubita deoarece daca te face sa suferi,clar nu merita, am avut o relatie asemanatoare unde trebuia sa aleg si am facut o alegere corect chiar daca m-a durut enorm in prima faza; m-am despartit de el dar totul trece mai departe, acum am intalnit pe altcneva care se pre ca e baiatul potrivit pentru minewinking

| Leon a răspuns:

Nu cred in dragoste de-a sila si de-a mila, asa ca e mai bine sa cuti in alta parte.

| codry98 a răspuns:

Sa iubesc suferind...mai bine decat sa fiu despartita de cel pe care il iubesc