| JackTD a întrebat:

Merita sa mori pentru persoana iubita?
(Cea cu care v-ati despartit si nu mai iese nimic, insa tu o iubesti si mai tare, mai pe scurt obsedat de ea)

Răspuns Câştigător
| JulietteJokes a răspuns:

Iarta-ma, eu as muri pentru iubitul meu fiindca stiu ca si el ar face-o, nu am vrut sa sune asa ..chiar nu mi-am dat seama. Las-o naiba chiar mai sunt fete.

11 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Normal ca nu, nu merita sa mori pentru nimeni.

| RAY a răspuns:

Nu merita, cine te iubeste nu te impinge spre moarte parerea mea

| mentholinks a răspuns:

Este o diferenta intre a muri spre folosul cuiva si a te sinucide ca prostul.

| deeeaqq a răspuns:

Dacă m-am despărțit şi nu mai este nimic, nu.

| Roliii a răspuns:

Merita sa fii prost?

| JulietteJokes a răspuns:

Daca merita nu se stie, dar daca iubesti cu adevarat, acesta este sacrificiul suprem. Eu as renunta la viata mea pentru persoana iubita happy.

| JackTD explică (pentru JulietteJokes):

Sa stai sa te gindesti mai bine, de ce sa mori pentru peroana ce nici nu se gindeste la tine...
Insa nu stiu ce sa fac cu durerea aceasta.
Multi zic ca fete sunt multe, si o sa treaca durerea aceasta, insa intrebarea este Cind?

| JulietteJokes a răspuns (pentru JackTD):

Iarta-ma eu m-am referit la o relatie ..nu! nu merita sa mori pentru un om de la care nu primesti nimic si care nu te merita! Trece durerea happy timpul rezolva tot. e ca un cliseu dar unul adevarat

| JackTD explică (pentru JulietteJokes):

Multumesc pentru sustinere

| Camuflaj2017x a răspuns (pentru JulietteJokes):

Mie imi place nutella, dar nu-mi place nutella, cam asa ceva...

| JulietteJokes a răspuns (pentru JackTD):

Iarta-ma, eu as muri pentru iubitul meu fiindca stiu ca si el ar face-o, nu am vrut sa sune asa ..chiar nu mi-am dat seama. Las-o naiba chiar mai sunt fete.

| domnuleu23 a răspuns:

Nu merita sa mori pentru nimeni, daca mori cum te mai bucuri de viata? Cine crezi ca si-ar da unica viata sa te salveze, exceptie facand parintii? Sentimentul de iubire este exact ca un drog, odata ce te-ai despartit de acea persoana intri in sevraj pentru o perioada. Studii recente arata ca fetele trec printr-o perioada de suferinta mai puternica dar pe o perioada mai scurta, baietii ceva mai usor dar o perioada lunga, unii nu trec niciodata peste.