| chiftelutacrocanta a întrebat:

Daca ti-ai intalni in parc persoana iubita de care te-ai despartit de un timp,dar pe care inca o iubesti, care ar fi reactia ta in acel moment? Ce i-ai spune?

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Te trateaza bine parteneru? aia as zice

| RAY a răspuns:

Mai traiesti? bine ca te-am gasit sa te inmormantez eu fara costuri suplimentare ti-o fac eu gratis, pai daca ne-am despartit e o ipocrita ce naiba sa spun

| R0R0 a răspuns:

Nu i-as zice nimic.

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Pai asta ar fi o dilema pentru mine.

Pai nu cred ca ar mai fi ceva de facut daca ar fi intr-o relatie cu altcineva dar daca nu ar fi i-as spune tot ca inca o iubesc poate ca nu s-ar schimba nimic daca i-as spune dar macar m-as elibera de grija asta.

| pufulescu a răspuns:

I-as spune " Mai traiesti fa panaramo? " si i-as trage o flegma intre ochi, in cazul in speta pe ochelari.

| ShaOfHatred a răspuns:

"Remember me,***?"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimic

| JetBlueJet a răspuns:

E tarziu sa-ti vorbesc.
Dar eu inca te mai iubesc.

| Krixxus a răspuns:

"hei...ce mai faci?"

| Адина a răspuns:

''sal, pa.''