| anonim_4396 a întrebat:

Ce anotimp preferati? mai vreti iarna asta?laughing

Răspuns Câştigător
| Bya132 a răspuns:

Deci, la mine in Craiova ninge abundent! A sosit iarna din nou sad, iar frecus nuuu x_x, iar frig, iar zapada mare, din cauza schimbarii bruste de temperaturi apar raceli, eu acum sunt racita cobza.
cat despre intrebarea ta: tocmai ti-am spus parere mea despre iarna + noi oamenii.cand e prea cald, vrem frig, cand e prea frig, vrem caldlaughing
Dar totusi, anotimpul meu preferat e vara pentru ca e vacatalove struck
e mai cald.totusi, fara caniculalaughing
Plus ca. vreau sa-ti zic ca eu nu sufar hainele groaselaughing ca si DarkSoul, vara m-am nascut, dar motivul asta nu ma face sa iubesc vara mai mult decat atat happy
Prefer caldura.nici chiar ucigatoare.

P.S. Nu vreau frecus no talking

8 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Nuuuuu.Şi azi iar a nins...sad
Îmi produce o stare nasoală răăău...

| Corina a răspuns:

Nu mai vreau iarna. Deja m-am saturat de ea, desi nu a fost f. friguroasa. Prefer vara.

| fluturas a răspuns:

Toamna laughing eu nu mai vreau de-astea straight face aici iar ninge tongue

Stefan
| Stefan a răspuns:

Toate anotimpurile au frumusetea lor cu bune si cu rele.Sa nu uitam cata bucurie era pe TPU cand pentru prima data au aparut primii fulgi de nea, ca mult asteptata zapada a venit. Acum dorim sa vina vara ca ne-am saturat de frig.Va veni si vara si atunci ne vom vaita ca e prea cald si tot asa in acest ritm trec anii si ne bucuram de fiecare anotimp care ne creiaza bucurii si stari sufletesti deosebite.Va urez o zi buna si plina de satisfactii.

| winchesters a răspuns:

Buna
Anotimpul preferattonguerimavaralove struck
Nu deja nu mai suport iarna astastraight face
Pa-palove struck

| Kiiiissss a răspuns:

Anotimpul meu preferat este Vara love struck ca pot sa merg la plaja. si e caaald. Imi place si iarna dar nu mai veau anul asta zapada laughing
Funda?

| MiruFcrb a răspuns:

Eu prefer vara,clar!laughing
Poate si pentru ca atunci m`am nascut...dar nu suport hainele groase,zapada, frigul! Imi place sa mor de cald, sa stau toata ziua pe afara cu prietenii...si abia astept sa treaca frigul asta, sa ma dezlantui iarrolling on the floor

| ddodya a răspuns:

Nuu, nu imi mai spune de Iarna.Sa plece odata.puppy dog eyes
Abia astept sa fiu libera si fara cojoace pe minelove struck
Bye-bye.