| 12Afasa2 a întrebat:

Ce anotimp urati cel mai mult?-Eu toamna pentru ca mi-a murit cineva drag
Ce numar urati cel mai mult?-Eu 21
Ce luna urati? Eu Septembriebig grin
Ce anotimp va place cel mai mult-Mie vara desi sunt nascut >iarna:
Ce numar adorati?-Eu 34:X
Ce luna adorati?-Eu iulie:X

Răspuns Câştigător
| FucktheSystem a răspuns:

- Nu urăsc nici un anotimp pentru că toate au frumusețile lor.
-Nu-mi place cifra 7.
-August- e prea cald
-Îmi plac cel mai mult Iarna si Primăvara.
-Îmi place numărul 27.
-Luna Decembrie.

3 răspunsuri:
| stefaniacristina77 a răspuns:

Hei:*
-nu-mi place iarna
-41
-urasc: ianuarie
-imi place primavara
-72
-luna mailove struck

| AndaWest a răspuns:

laughingne cam potrivim, si eu urasc toamna pentru ca e ploioasa si mohorata, numarul 21 pentru ca mi s-a intamplat ceva urat,luna ianuarie pentru ca lucrul ala s-a intamplat in ianuarie, si imi place tot iulie pentru ca e vara in toihappynumarul meu favorit e 3, si anotimpul vara

| Icey_4856 a răspuns:

-Urasc iarna pentru ca e ger si natura e moarta
-urasc nr 6
-aprilie
-vara ...ador vara dar imi place si toamna
-3
-august