| madutZZa20 a întrebat:

Ce anume regretati in viata? Un lucru pe care l-ati fi putut face si nu la-ti facut iar acum va pare rau?

3 răspunsuri:
| mihaelaa18 a răspuns:

Regret ca sunt prea buna cu persoanele care nu meritawinking...
Un lucru pe care l-am putut face si nu l-am facut :nu i-am aratat prietenului meu cat tin la el, si eram cam rece fata de el...in acel moment nu realizam ca ceea ce faceam nu era bine, si eu tot continuamsad...acum daca as putea as da timpul inapoi cu siguranta i-as arata ca tin la el si ca ceea ce faceam inainte era doar o simpla prostie de-a measad,dar din pacate nu mai pot face nimic, este prea tarziu, totul s-a terminat intre noisad

| Zooom a răspuns:

Un lucru pe care l-as fi putut face si nu l-am facut iar acum imi pare rau

| Blazer a răspuns:

Momentan nu am murit ca sa imi pot da seama de asta...iti spun mai tarziu, da-mi o adresa!