| CostiCalin a întrebat:

Ce anume te atrage la un baiat? cele mai importante lucruri(intrebare doar pentru fete) big grin

Răspuns Câştigător
| lightmyfire a răspuns:

Buna.Pe mine de exemplu,daca as vedea un baiat m-as uita sa vad daca e dragut,nu neaparat daca merge sau nu la sala, si i se vad patratele, nu prea ma intereseaza asta sincer.Si in al doilea rand daca as avea ocazia sa vb cu el sa vad cum e la suflet,cum gandeste-te,ce tip de om este,ce ii place sa faca si ce nu.O persoana poate sa nu arate foarte bine la exterior dar sa aiba o inima de aur,pentru ca se mai intampla ca sa nu arati foarte bine,oricum nu asta conteaza,o relatie trebuie sa se bazeze in primul rand pe incredere,sinceritate si mai apoi cum arata partenerii, conteaza si asta intr-o oarecare masura dar degeaba sunt frumosi amandoi daca se cearta, nu? Imi pare bine ca mai sunt si baieti care posteaza astfel de intrebari la care eu as raspunde cu mare placere.Succes in continuare, si sper ca ti-ai facut o parere.O zi minunatahappy

5 răspunsuri:
| Ella_4255 a răspuns:

Sa fie destept, sincer, sensibil, dragut si sa ma inteleaga happy

| Gabitza a răspuns:

Buna
Depinde de la fata la fata. Pe mine de exemplu, ma atrag ochii unui baiat. Consider ca sunt cea mai frumoasa parte a corpului. Si pe langa ochi, mainile unui baiat. Mainile lui imi inspira incredere si protectie happy

| AWonderfulDay a răspuns:

Poi...
Amuzamentul
Originalitatea
Sa se poarte frumos cu mine
Sa fie romantic
Dragutz
De treaba
Saritor
Uneori doar sa arate bine...
... Cam atatwinking
Sper ca te-am ajutatkiss

| andreea_6710 a răspuns:

Pai
*Sa fie mai inalt ca mine
*Dragut
*Sa aiba bun simt
*Sa ma inteleaga
*Sa fie amuzant
*Sa fie inteligent
*Sa ma simt protejata cand sunt cu el
Sii cel mai mult la un baiat imi place daca are ochi caprui.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inteligenta,sensibilitatea, bunul simt.