| Bogdan01234 a întrebat:

Ce ar trebui sa fac in momentele cand am impresia ca persoana pe care o iubesc nu imi acorda destula atentie? sau imi acorda insa uneori nu atat de multa cat mi-as dori eu. Si in ciuda la tot ce fac, simt ca anumite lucruri lipsesc...

2 răspunsuri:
| elenis85 a răspuns:

In primul rand te calmezi si te gandesti daca s-a schimbat ceva de cand sunteti impreuna, daca nu inseamna ca asa e cealalta persoana, anumitor persoane nu le place sa fie sufocate, vor sa simta ca inca au viata lor. daca spui ca ea iti acorda dar nu cat vrei tu inseamna ca ea e o fire mai libertina, iubeste dar cu masura

| Roxana0606 a răspuns:

Poate ea iti acorda destula atentie, poate ti se pare.
Nu astepta totul de la ea. daca tu vrei atentie trebuie sa o faci sa-ti dea.comunica si tu mai mult cu ea.
Intr-o relatie daca nu exista comunicare.atunci. sunt sanse sa nu dureze mult.
Sunt unele persoane care.asteapta ca tu sa faci tu primul pas. apoi sa le face ele.
Succes:*