| Rebeca21121 a întrebat:

Ce ar trebui sa faca o femeie care si-a inselat jumatatea ca el sa o ierte?

7 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Daca tipu e zodia scorpion,mai bine iti sapi singura groapa,ca mereu iti va striga. Daca e rac,va uita,va trece peste mai usor, insa va fi ranit. Daca e berbec iti va plati cu aceias moneda.P.S daca e scorpion, oferi un sex salbatic, pasiune infinita, tandrete nemasurata si iubire neconditionata.

| darrio2007 a răspuns:

Sa fuga.Prost ar fi daca el ar accepta asta. Daca ea a facut-o o data o va face si a doua oara.

| cristimihailov a răspuns:

Daca a aflat, atunci ar putea sa se bazeze pe ideea "ochi pentru ochi, dinte pentru dinte".

Daca nu merge pe partea de a linisti si a oferi compensare, atunci increderea baiatului a disparut.

Si nu va mai merge. Va fi doar o chestie de timp pana la despartire.

Daca este mare dragostea intre ei si daca baiatul este o fire mai ascultatoare de felul lui atunci ar trebui sa incerce sa il tina sub papuc.

| PedoBarbie a răspuns:

Să nu înşele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Same rules apply to everyone.

| Jasmin15 a răspuns:

Sa ii castige din nou increderea happy

| PieiSatana a răspuns:

O femeie poate mai iarta cand barbatul o inseala, dar barbatul sa o ierte, n-ai sa vezi asa ceva.winking