| Toni23 a întrebat:

Întrebarea asta este mai mult pentru fete...
Ce ar trebui sa facă iubitul vostru ca sa i-l iertati ca v-a înșelat?

7 răspunsuri:
| vocea a răspuns:

E o prostie, daca o femeie te iubeste trece peste lucrul acesta fiindca te iubeste desigur daca ii arati ca regreti cat de cat.

| Xelon a răspuns:

Salut!
Eu acum ceva timp am fost exact in situtatia ta(banuiesc ca despre tine este vorba) si iti zic ca "ciorba reincalzita nu mai are acelasi gust", dar daca tu chiar vrei, sfatul meu este urmatorul: este o falsa impresie ca fata vrea sa te vada palangand ca un copil de 12 ani, ea vrea sa te vada matur si constient de faptul ca tu ai gresit, deci daca v-ati despartit acum recent, las-o 2 saptamani sa se calmeze si dupa incearca sa o chemi la o discutie matura in care sa ii spui ca iti pare rau si ca ti-ai dori sa o luati de la capat si ca iti doresti sa indrepti lucrurile, fara prefacatorii de 2 bani si fara minciuni, daca te iubeste probabil ca iti mai da o sansa, daca nu viata merge mai departe.
Bafta!

| Julizz a răspuns:

O femeie demnă și deșteaptă știe să țină în frâu un bărbat, iar dacă un bărbat m-ar înșela, nu ar mai avea vreo șansă să-mi vorbească.
O faci o dată, o faci și a 2-a oară, etc
O femeie adevărată nu primește lângă ea un jeg care înșeală.
Accept și ideea că e vina femeii, dar de ce nu se desparte bărbatul de ea înainte să meargă la alta?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Julizz):

" dar de ce nu se desparte bărbatul de ea înainte să meargă la alta" Pentru ca ii place relatia cu ea ( ma refer la partea sentimentala aici ) dar cand vine vorba de sex, nu prea.

| darkprincesskiss a răspuns:

O adevarata femeie stie sa isi tina barbatul langa ea. Si barbatul care a inselat indicat ar fi sa nu se mai intoarca la respectiva femeie deoarece s-a dus la alta pentru ca langa actuala nu a avut ceea ce isi dorea si nu are rost sa se chinuie si el si partenera.

| zyra a răspuns:

Sa imi arate ca se schimba. Să-mi dedice timpul si iubirea lui. Sa ma surprinda cu chestii romantice. Iar daca as vedea ca, chiar tine la mine l-aș ierta

| Denisa_Laura_1995 a răspuns:

Sa se umileasca.