| Gaara5846 a întrebat:

Ce ar trebui sa port ca sa nu imi mai pice parul in ochi? am breton lung...la scoala cand scriu imi pica pe ochii si nu vreau sa-l tund.

5 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

Prinde parul (si bretonul ) intr-o coada de cal.

| rapp2020 a răspuns:

Il prinzi in sus, cu un elastic de par.il prinzi tot si tragi in spate ce ai prins. sper ca intelegi

| kasty a răspuns:

Impleteste-l intr-o parte si prinde-l cu o clamita sic, sau cordelute cu flori sau fluturasi pentru ca se poarta...sau noile bentite aparute ce se leaga peste frunte si prinzi bretonul pe lateral sub bentita. Tu stii ce-l mai bine ce te avantajeaza.

| Gaara5846 explică (pentru kasty):

Uitai sa zic ca sunt baiat ...doamne ce prost sunt ::

| OnuOnulică a răspuns (pentru Gaara5846):

Te-ai gandit la o bentita? sau sa il dai cu placa si apoi cu fixativ sa stea.