| BubuRox a întrebat:

Ce are de tot imi cade netu` intruna? :-s

Răspuns Câştigător
| χZαнαяєℓ a răspuns:

Bună!
Este de la reţea sau de la vreme. Dar contactează firma de unde ai internetul şi îţi va spune ea mai multe informaţii.
Baftă!

| biNNN a răspuns (pentru χZαнαяєℓ):

Ai net prin sarma...

| χZαнαяєℓ a răspuns (pentru biNNN):

raised eyebrowsStai că nu mă prind rolling on the floor.

| biNNN a răspuns (pentru χZαнαяєℓ):

Geniul; e, adica ca si cum ai net la aragaz laughing)))) lamurire totala :O:O:O

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E din cauza companiei cu care ai internet, suna-i si spune-le problema pe care o ai.

| Alexander123 a răspuns:

Creca e o problema la modem. Vorbeste cu aia de la care ai netu.

| Skat3r a răspuns:

Pai poate ca nu iti este bun semnalul... daca nu este asta si netu iti cade in weekend este din cauza ca este prea solicitat...fiind ca in weekend este prea multa lume pe netwinking