| ArkanHell a întrebat:

Ce are yahoo messenger? nu ma mai pot loga de 5 zile deja...

Zice ca am eroare cu conectiunea dar de unde ca totul merge perfect, descarc la viteza mare ca inainte, ce are... sa fie versiunea buguita?

Am incercat sa trag din nou messengerul de pe siteul oficial si zice ca nu poate updata...

1 răspuns:
| Demonull a răspuns:

Schimba conexiunea.Am patit si eu o schimbi si dupa cateva zile o pui pe cea veche la loc.inainte sa te loghezi ai sus acolo despre conexiune.